MSU - Rozwiązania Dla Biznesu

Instalacja przez naszego technika

Instalacji urządzeń dokonują nasi instalatorzy na terenie całej Polski. Zaraz po podłączeniu nadajnik GPS komunikuje się z interfejsem i rozpoczyna przesyłanie swoich pozycji. Odtąd wszystkie ruchy wyposażonego pojazdu będą przechowywane na serwerach M-GEO i są dostępne na naszym interfejsie internetowym.

Karty SIM M2M

Aby przekazać swoje pozycje GPS, sygnalizatory M-GEO wykorzystują karty SIM wielu operatorów: karty SIM nieustannie wybierają najbardziej wydajną sieć GSM. To gwarancja ciągłej i wysokiej jakości transmisji.

Nadajniki M-GEO

Wysokiej jakości nadajniki GPS. Nasze nadajniki GPS są produkowane w Europie i można je podłączyć do większości pojazdów. W zależności od potrzeb możemy dostarczyć modele w 100% wodoodporne.

Prosty i intuicyjny interfejs

Rozwiązanie geolokalizacyjne pojazdów M-GEO umożliwia śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym za pośrednictwem bezpiecznego interfejsu online z dowolnego komputera podłączonego do Internetu lub bezpośrednio na smartfonie, za pomocą nazwy użytkownika i hasła.

MSU System MSU System
Zacznij korzystać M-GEO. Chętnie Ci pomożemy.

 

Naszym klientom służymy radą i wsparciem przy wyborze lokalizatorów GPS oraz dobraniem właściwego dla siebie pakietu usług.

 

+48 605 566 444 kontakt@msusystem.pl